خانه هوشمند

خبر > چهارمین گردهمایی نمایندگان و همکاران شرکت پلان

چهارمین گردهمایی نمایندگان و همکاران شرکت پلان – تیرماه 1397

چهارمین گردهمایی نمایندگان و همکاران شرکت پلان درتاریخ 27 تیرماه 1397 در تهران برگزار گردید.
این گردهمایی با حضور نمایندگان و همکاران شرکت پلان از سرتاسر کشور و با هدف معرفی محصولات جدید Control4  و بررسی شرایط بازار و راه کارهای مؤثر فروش تشکیل گردید.
در این گردهمایی صمیمانه، نمایندگان و همکاران شرکت پلان با یکدیگر به تبادل نظر پرداختند و مباحث مختلفی از قبیل بازاریابی دیجیتال و تمایز در فروش مورد توجه قرار گرفت.
مهندس منصور حبیبی – مدیر عامل شرکت نوین اندیشان پلان- با اعلام 10 سالگی شرکت پلان و با اشاره به لزوم تغییر در نگاه و عملکرد نمایندگان در سرتاسر کشور اظهار داشت:«اگر امروز مانند گذشته عمل کنیم، به هیچ دستاورد جدیدی در آینده نخواهیم رسید. هر یک از نمایندگان باید تمام تلاششان را برای تغییر در ساختار و عملکرد مجموعه خودشان به کار گیرند. ما هر روز در مجموعه پلان برای تغییر و بهتر شدن تلاش می کنیم».
مهندس حبیبی در ادامه سخنرانی خود به ارزش های تغییر ناپذیر در شرکت پلان به عنوان یکی از شاخص های موفقیت پس از 10 سال اشاره داشت و اضافه کرد:«ما وقتی برای اولین بار در سال 1386 به عنوان اولین دفتر رسمی خانه هوشمند Control4 در خاورمیانه مشغول به کار شدیم، تلاش کردیم تا بر سر ارزشهایی که برای خود تعریف کردیم بایستیم. صداقت، تعهد و احترام به مشتری جزو ارزشهای غیرقابل تغییر شرکت پلان هستند و به امید خدا باقی خواهند ماند».
در قسمت پایانی این گردهمایی ، شرکت هوشمندسازان کیهان به مدیریت مهندس آرش کیهانی به عنوان نماینده برتر شرکت پلان در سال گذشته معرفی گردید و به همین مناسبت تقدیر ویژه ای از ایشان صورت گرفت.
این گردهمایی در حالی به کار خود پایان داد که اعضای خانواده پلان جشن ده سالگی خود را در فضایی صمیمانه  و امیدبخش با یکدیگر سهیم شدند و با امید به آینده ای درخشان تر دست در دست هم میثاقی دوباره بستند.

عکس های این مراسم را در این لینک مشاهده بفرمایید. برای مشاهده فیلم چهارمین گردهمایی نمایندگان و همکاران شرکت پلان به این لینک مراجعه کنید.

در حال طراحی و بروز رسانی نسخه جدید سایت هستیم

خانه هوشمند پلان

دفتر رسمی Control4 امریکا در ایران با بیش از ده سال سابقه فعالیت در هوشمندسازی ساختمان

آدرس دفتر فنی و فروش:

تهران- جنب درب غربى دانشگاه صنعتی شریف – کوچه اشترى – پلاک ١٨ – واحد

تلفن تماس :

02166195791

02166195851

فکس :

02166039877

آدرس دفتر مرکزی :

تهران-سعادت آباد-خ سرو غربی-پلاک۷۲-ساختمان سروناز-طبقه ۸-واحد ۳۶

تلفن تماس :

02122125611