معرفی شرکت

همانطور که استحضار دارید با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، به طور مداوم شاهد ظهور فناوری های جدیدی مثل خانه هوشمند هستیم. صنایع ساختمانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به سرعت رو به گسترش و بهینه شدن در راستای نیاز ساکنین ساختمان ها می‌باشد.
یکی از فناوری‌های ساختمانی نسبتاً جدید، اتوماسیون و هوشمند سازی ساختمان است. با وجود اینکه موضوع خانه هوشمند سالهای سال است که ذهن بشر را به خود مشغول ساخته، ولی باید گفت آنچه در یک دهه اخیر رخ داده، قابل قیاس با دستاوردهای پیشین این صنعت نیست.
با توجه به این مهم، شرکت نوین اندیشان پلان در سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه تکنولوژی های نوین ساختمانی جهت همگام شدن با تجهیزات روز دنیا در صنعت ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی در بخش های مختلف ابنیه و ساختمان، تصمیم به همکاری در قالب نمایندگی با یکی از برترین برندهای هوشمندسازی دنیا بنام Control4 گرفت.
شرکت Control4 جزء سه شرکت برتر دنیا در زمینه اتوماسیون خانگی -Home Automation- بوده و دفتر آن در ایالت Utah، شهر Salt Lake City آمریکا قرار دارد. Control4 با داشتن بیش از ۳۳۰۰ نمایندگی در ۸۸ کشور، تعداد پروژه های انجام شده خود را از مرز ۳۰۰ هزار پروژه عبور داده است و بسیاری از برندهای مطرح جهان با این شرکت پیمان همکاری دارند.
سیستم خانه هوشمند Control4 به طور کلی ۵ بخش، روشنایی، سرمایش- گرمایش، صوت، تصویر و امنیتی را هوشمند می سازد. ضمن آنکه کلیه تجهیزات الکترونیکی موجود در خانه یا ساختمان مانند درب پارکینگ، آبیاری، پرده برقی، شیربرقی و … این قابلیت را خواهند داشت که به جزیی از سیستم یکپارچه خانه هوشمند تبدیل شوند. اطلاعات بيشتر را مي توانيد در قسمت كاتالوگ ملاحظه فرماييد
لازم به توضیح است که این شرکت با بکارگیری مهندسان و متخصصان با تجربه خویش، فعالیت خود را بصورت رسمی در عرصه هوشمندسازی از سال ۱۳۸۷ آغاز نموده است که حاصل آن تا به امروز اعطای حدود ۲۲ نمایندگی فعال در استان های بزرگ کشور و مشاوره و طراحی بیش از ۴۵۰ پروژه هوشمندسازی با کاربری مسکونی (ویلایی – آپارتمانی)‌, تجاری و اداری می باشد.